Abonelik Kuralları

Mevcut haber ajanslarının fiyat tariflerinin uçuk olması zor durumda olan yayıncıları daha da zorlanmaktadır. X Haber Ajansı (XHA) olarak, yıllardır süre gelen habercilik tecrübemizi sektöre katkı sağlamasıyla amacıyla yola çıktık. Bu sebeple yıl fark etmek sizin abone olan her yayıncı abone olduğu tarihten itibaren 1 yıl boyunca tamamen ücretsiz olarak haberlerimizi kullanabilir. Yayıncı 1 yılını doldurduktan sonra isteğe bağlı olarak makul bir fiyata aboneliği devam ettirebilir.

X HABER AJANSI (XHA)’NA KİMLER ABONE OLABİLİR?

Haber siteleri, TV kanalları, radyolar, gazeteler, dergiler ve diğer çeşitli basın kuruluşları.

ÜCRETSİZ ABONELİK VE HABER ŞARTLARI

X Haber Ajansı (XHA) aboneliği 1 yıl boyunca tamamen ücretsizdir. Tek şart olarak, abone yayınladığı haberin altına X Haber Ajansı (XHA)’nı kaynak göstererek link çıkışı yapmalıdır. Aksi halde abonenin, abonelik kurallarını hiçe saymış olduğunu beyan ettiği varsayılarak telif davası açılacaktır.

Abonelik Talep Formu için tıklayın

MUHABİR ÖZEL HABERLERİ

Abonelerimiz ayrıca kendi bölgelerinde ve alanlarında yaptıkları özel haberleri X Haber Ajansı (XHA) sisteminde yayınlayabilmektedir. Böylece haberleriniz daha geniş kitlelere ulaşabilir.

Muhabir Üyeliği Formu için tıklayın

OTOMATİK HABER ÇEKME

Aboneler haberleri özel olarak oluşturulan kategori şifreli xml feedler ile internet sitesine çekebilir. Bu xml sistemlerini kendi yazılımınıza uygun etkin kullanmak için web tasarımcınızla görüşmelisiniz.

Giriş Yap

X Haber Ajansı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın