Vatan Partisi milletvekili adayları belli oldu! İşte isim listesi 2023

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vatan Partisi’nin YSK’ya sunduğu 28. Döneme ilişkin il il milletvekili aday listeleri şöyle:

ADANA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ADANA 1 AHMET SUSEVEN – GIDA MÜHENDİSİ
  • ADANA 2 HATİCE NESRİN KILIÇAY – AVUKAT
  • ADANA 3 BANU KARAHAN – ZİRAAT TEKNİKERİ
  • ADANA 4 RIZA BEKE – ESKİ SENDİKACI
  • ADANA 5 SELVER KAPLAN – EMEKLİ İŞÇİ
  • ADANA 6 VAHİDE BUDAK UĞUR – EMEKLİ İŞÇİ
  • ADANA 7 MUSTAFA KOZ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ADANA 8 NİYAZİ KOÇ – GAZETECİ
  • ADANA 9 ABDURRAHİM KÖYLÜ – EMEKLİ MÜFETTİŞ
  • ADANA 10 AYNIZAR YURTTAŞ – EMEKLİ İŞÇİ
  • ADANA 11 AHMET NİHAT ATA – AVUKAT
  • ADANA 12 SÜLEYMAN ÇELİK – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • ADANA 13 MUSTAFA IŞIK – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • ADANA 14 FURKAN OLGA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ADANA 15 ERKAN DİKMEN – MUHASABECİ

ADIYAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ADIYAMAN 1 MUSTAFA KABARCIK – ÇİFTÇİ
  • ADIYAMAN 2 MUSTAFA TURAN – TURİZMCİ
  • ADIYAMAN 3 SEFA SOLMAZ GÜNEŞ – USTA ÖĞRETİCİ
  • ADIYAMAN 4 MEHMET SADIK KARĞİLİ – SERBEST MESLEK
  • ADIYAMAN 5 ALİ YAĞRI – EMEKLİ İŞÇİ

AFYONKARAHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • AFYONKARAHİSAR 1 HÜSEYİN KARANLIK – GAZETECİ
  • AFYONKARAHİSAR 2 ZİYA ÖZTÜRK – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • AFYONKARAHİSAR 3 BİLAL KILIÇ – EMEKLİ
  • AFYONKARAHİSAR 4 İLYAS ALTUNTAŞ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • AFYONKARAHİSAR 5 DEVRİM UÇAR – ZİRAAT MÜHENDİSİ
  • AFYONKARAHİSAR 6 ALİM TOSUN – ÇİFTÇİ

AĞRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • AĞRI 1 CELAL TURLU – SERBEST MESLEK
  • AĞRI 2 SAMİ GÖRMEZ – SERBEST MESLEK
  • AĞRI 3 TAHA KÜÇÜKUYGUN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • AĞRI 4 EZGİ ZEYNEP KAYA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

AMASYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • AMASYA 1 SEFER KILIÇ – EMEKLİ MÜDÜR
  • AMASYA 2 HASAN FARUK KURTOĞLU – MÜHENDİS
  • AMASYA 3 ALİ ÇAL – ESNAF

ANKARA 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ANKARA-1 1 HASAN KORKMAZCAN – AVUKAT
  • ANKARA-1 2 UTKU REYHAN – GAZETECİ
  • ANKARA-1 3 KAYAHAN ÇETİN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ANKARA-1 4 FATMA SİBEL ARSLANTÜRK – İŞ İNSANI
  • ANKARA-1 5 HASAN FIRAT KAYAÖNÜ – AVUKAT
  • ANKARA-1 6 FEHMİ DOĞAN – İŞ İNSANI
  • ANKARA-1 7 AYSAN CANVER – EMEKLİ DİPLOMAT
  • ANKARA-1 8 AYKUT DİŞ – GAZETECİ
  • ANKARA-1 9 PARS TURAN – EMEKLİ ALBAY
  • ANKARA-1 10 ÖZCAN GÜVEN – İKTİSATÇI
  • ANKARA-1 11 CEMİL GÖZEL – BİLİM YAYINCISI
  • ANKARA-1 12 CAN ALKAÇ – SANAYİCİ
  • ANKARA-1 13 SÜEDA SÜMEYYE BABACAN – ÇALIŞMA EKONOMİSTİ

ANKARA 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ANKARA-2 1 ÖZGÜR BURSALI – SİYASET BİLİMCİ
  • ANKARA-2 2 NUSRET SENEM – AVUKAT
  • ANKARA-2 3 ZİYA KAFES – İŞ İNSANI
  • ANKARA-2 4 DENİZ TOKGÖZ – HUKUKÇU
  • ANKARA-2 5 MERVE AYVALI – AVUKAT
  • ANKARA-2 6 ERDEM CÖMERT – AVUKAT
  • ANKARA-2 7 ANIL EREN YILDIZ – EĞİTİMCİ
  • ANKARA-2 8 ŞULE UNCU – EMEKLİ TÜBİTAK ÇALIŞANI
  • ANKARA-2 9 İBRAHİM TORAMAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ANKARA-2 10 SERAP ZEHAL – MÜTERCİM TERCÜMAN
  • ANKARA-2 11 AGAH KUTLU – EMEKLİ İŞÇİ

ANKARA 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ANKARA-3 1 ŞEHMUS YILDIRIM GENÇER – SİYASET BİLİMCİ
  • ANKARA-3 2 ERCAN ENÇ – İKTİSATÇI
  • ANKARA-3 3 TAHSİN MURAT DEMİRBAŞ – TİYATRO SANATÇISI
  • ANKARA-3 4 MUSTAFA AYNUR – İNŞAAT MÜHENDİSİ
  • ANKARA-3 5 GÜLSER BEKTAŞ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • ANKARA-3 6 BERKE MUSTAFA BERKİL – AVUKAT
  • ANKARA-3 7 AYDIN KARATAŞ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • ANKARA-3 8 PERİHAN KARAGÖLLÜ – EV HANIMI
  • ANKARA-3 9 ZÜBEYDE MERAL MADEN – İŞ İNSANI
  • ANKARA-3 10 İBRAHİM ORÇUN GÖKTÜRK – DIŞ POLİTİKA UZMANI
  • ANKARA-3 11 CAN AYBARS BİLGİCİER – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ANKARA-3 12 ŞENAY KOÇYİĞİT ÖZDOĞAN – İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI

ANTALYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ANTALYA 1 SERDAR ÜSKÜPLÜ – İNŞAAT MÜHENDİSİ
  • ANTALYA 2 AHMET ÖZBAY – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • ANTALYA 3 SEDAT MÜNİROĞLU – EMEKLİ PİLOT
  • ANTALYA 4 NİLAY GÜVEN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ANTALYA 5 YAŞAR JALE YATBAZ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • ANTALYA 6 FATMA ÖZDEMİR – EMEKLİ
  • ANTALYA 7 ALİ YÜKSER – TURİZMCİ
  • ANTALYA 8 ABDULHALİK PAMİR UÇANER – TURİZMCİ
  • ANTALYA 9 İBRAHİM YİĞİT – EMEKLİ
  • ANTALYA 10 EVREN KURTOĞLU – BİLİŞİMCİ
  • ANTALYA 11 İRFAN BİLGİN – EMEKLİ
  • ANTALYA 12 RAŞİT EKİNCİ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ANTALYA 13 HÜSEYİN BARAN KARABULUT – İŞ İNSANI
  • ANTALYA 14 VELİ ŞENOL SÜMBÜL – ÇİFTÇİ
  • ANTALYA 15 BARIŞ AKKAYA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ANTALYA 16 MUSTAFA ERTEM – OTOPARK İŞLETMECİSİ
  • ANTALYA 17 HANİFE YALÇIN – HALKLA İLİŞKİLER UZMANI

ARTVİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ARTVİN 1 YUSUF VAYİÇ – EMEKLİ
  • ARTVİN 2 ERKİN UZUN – EMEKLİ

AYDIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • AYDIN 1 ZÜHRE GENİŞEL – AVUKAT
  • AYDIN 2 ALİ RIZA ODABAŞI – KADIN DOĞUM UZMANI
  • AYDIN 3 YALÇIN BÜYÜKDAĞLI – YÜKSEK MİMAR
  • AYDIN 4 DOĞAN ÖZKAN – SOSYAL POLİTİKACI
  • AYDIN 5 BAHATTİN NAZLI – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • AYDIN 6 AYŞE HANDAN ERSİN – EMEKLİ POLİS
  • AYDIN 7 HATİCE KOYUN – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • AYDIN 8 MEHMET BAYDOĞAN – EMEKLİ OKUL MÜDÜRÜ

BALIKESİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BALIKESİR 1 EMRE ALBAYRAK – İŞÇİ
  • BALIKESİR 2 ETHEM DÜLGEROĞLU – ÇİFTÇİ
  • BALIKESİR 3 ENGİN DENİZ TÖREN AKSOY – BİYOLOG
  • BALIKESİR 4 AYFER YALÇIN – EMEKLİ
  • BALIKESİR 5 İLHAN AĞAR – EMEKLİ
  • BALIKESİR 6 ALİ SOLAK – EMEKLİ
  • BALIKESİR 7 TUĞHAN ARBAK – TURİZMCİ
  • BALIKESİR 8 RAMAZAN ERİŞEN – EMEKLİ
  • BALIKESİR 9 ÜMMÜHAN GÜMÜŞ – EMEKLİ

BİLECİK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BİLECİK 1 DEVRİM SERİN – İŞÇİ
  • BİLECİK 2 HAKAN USLU – ESNAF

BİNGÖL MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BİNGÖL 1 SİNAN YEŞİLYURT – SATIŞ VE PAZARLAMA
  • BİNGÖL 2 MÜCAHİT MECİT ETLİ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • BİNGÖL 3 GAYE SUDE KOCABAY – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

BİTLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BİTLİS 1 HAKİM ÜSTYOL – İŞ İNSANI
  • BİTLİS 2 BİŞAR TAŞKAYA – İŞÇİ
  • BİTLİS 3 HASAN ALMIŞLAR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

BOLU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BOLU 1 HAKAN BAKAN – VETERİNER HEKİM
  • BOLU 2 ÖMER YASA – HUKUKÇU
  • BOLU 3 MÜRVET KARATAŞ – ÇİFTÇİ

BURDUR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BURDUR 1 OSMAN ERBİL – GAZETECİ
  • BURDUR 2 İBRAHİM KILINÇ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • BURDUR 3 NİL SEVİL UÇAR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

BURSA 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BURSA-1 1 DİLEK ÇINAR – EKONOMİST
  • BURSA-1 2 MUSTAFA ENVER YILMAZ – İNŞAAT MÜHENDİSİ
  • BURSA-1 3 ERCÜMENT TEZEL – ESNAF
  • BURSA-1 4 SEVİM EROL – EMEKLİ
  • BURSA-1 5 ERDAL SUSUZ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • BURSA-1 6 ASLAN İNCEYÜREK – ESNAF
  • BURSA-1 7 RİFAT NARHIN – ESNAF
  • BURSA-1 8 ELİF GÖKKUŞ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • BURSA-1 9 İSMAİL TIKIR – İŞÇİ
  • BURSA-1 10 ŞÜKRAN KURTİŞ – EV HANIMI

BURSA 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BURSA-2 1 MEHMET ALANBEL – MALİ MÜŞAVİR
  • BURSA-2 2 FERHAT YILDIZ – MÜTEAHHİT
  • BURSA-2 3 MEHMET MAHİR PARILTAN – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • BURSA-2 4 ERKAN YÜCEL SEYTİN – MUHASEBECİ
  • BURSA-2 5 EMİRCAN FIRINCI – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • BURSA-2 6 HÜLYA KARA – EMEKLİ
  • BURSA-2 7 HÜSEYİN ERTAŞ – EMEKLİ
  • BURSA-2 8 DURSUN ÇETİN – EMEKLİ
  • BURSA-2 9 SÜZAN ERCAN – EMEKLİ
  • BURSA-2 10 CUMA ÇİMEN – HALK OYUNLARI EĞİTMENİ

ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ÇANAKKALE 1 MUSA UZUN – ZİRAAT MÜHENDİSİ
  • ÇANAKKALE 2 NECATİ ÇİNÇE – EMLAK
  • ÇANAKKALE 3 HÜSEYİN ÇAKICI – EMEKLİ ASTSUBAY
  • ÇANAKKALE 4 SONER SEVİNDİK – MİMAR

ÇANKIRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ÇANKIRI 1 HAKAN ÇELİK – İŞÇİ
  • ÇANKIRI 2 MÜSLÜM CAFEROĞLU – İŞÇİ

ÇORUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ÇORUM 1 ÜMİT FARUK YENİCİ – MÜHENDİS
  • ÇORUM 2 MEHMET PATLAR – MİMAR
  • ÇORUM 3 AYDIN KINACI – EMEKLİ ASTSUBAY
  • ÇORUM 4 ALTAN BÖREKÇİ – EMEKLİ İŞÇİ

DENİZLİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • DENİZLİ 1 IŞIL ÇETİN – EĞİTİMCİ
  • DENİZLİ 2 AHMET GÜNDÜZ – EMEKLİ
  • DENİZLİ 3 ELİF ÇOBANOĞLU – EMEKLİ
  • DENİZLİ 4 UĞUR SAÇMA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • DENİZLİ 5 İBRAHİM CÜNEYT DOĞAN – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • DENİZLİ 6 GÜLPERİ AYHAN – SİYASET BİLİMCİ
  • DENİZLİ 7 SABRİ KASAPOĞLU – EMEKLİ ÖĞRETMEN

DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • DİYARBAKIR 1 FERDİ TANHAN – TARİHÇİ
  • DİYARBAKIR 2 GİYASEDDİN MAHMUTOĞLU – ESNAF
  • DİYARBAKIR 3 ALİ ARINÇ – ESNAF
  • DİYARBAKIR 4 NECMETTİN ANAR – İŞ İNSANI
  • DİYARBAKIR 5 SÜLEYMAN AYDIN – GAZETECİ
  • DİYARBAKIR 6 MEHMET HALUK MIHAİLOĞLU – EMEKLİ İŞÇİ
  • DİYARBAKIR 7 MEHMET FIRAT KIRBOĞA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • DİYARBAKIR 8 HAMDİYE BAYRAK – İŞÇİ
  • DİYARBAKIR 9 MEHMET HAŞTAK – ESNAF
  • DİYARBAKIR 10 SABAHAT ARSLAN – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • DİYARBAKIR 11 CEM DAĞLIOĞLU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • DİYARBAKIR 12 RÜVEYDA MANKAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • EDİRNE 1 HASAN ATEŞ – EĞİTİMCİ
  • EDİRNE 2 ÇETİN ALABAK – EMEKLİ MEMUR
  • EDİRNE 3 YAĞMUR BİÇEN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • EDİRNE 4 ŞÜKRÜ ÖZER – EMEKLİ İŞÇİ

ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ELAZIĞ 1 KAHRAMAN TAŞKIN – ESNAF
  • ELAZIĞ 2 KADİR MUM – EMEKLİ İŞÇİ
  • ELAZIĞ 3 ATİLLA BULUT – İŞÇİ
  • ELAZIĞ 4 İSMET SEVİM – EMEKLİ MEMUR
  • ELAZIĞ 5 KAZİM ÜSTÜN – İŞÇİ

ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ERZİNCAN 1 NEVZAT YILDIRIM – ESNAF
  • ERZİNCAN 2 BÜLENT GÜNDÜZ – ÇİFTÇİ

ERZURUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ERZURUM 1 NEDİM GÜLTEKİN – EMEKLİ
  • ERZURUM 2 NURETTİN YILDIZ – ECZACI
  • ERZURUM 3 OĞUZ KARLIBEL – ÇİFTÇİ
  • ERZURUM 4 TEOMAN ALVER – GAZETECİ
  • ERZURUM 5 ÖZLEM BİÇER – İŞLETMECİ
  • ERZURUM 6 HALİL YİĞİT GÖK – GAZETECİ

ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ESKİŞEHİR 1 TEMEL ARAS – EMEKLİ
  • ESKİŞEHİR 2 RAİF EŞKİNAT – ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
  • ESKİŞEHİR 3 MESUT TUNA – ESNAF
  • ESKİŞEHİR 4 HİLAL AYDIN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİ
  • ESKİŞEHİR 5 İSMAİL BAYRAKTAR – EMEKLİ
  • ESKİŞEHİR 6 MUSTAFA ERDÖNMEZ – EMEKLİ

GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • GAZİANTEP 1 FATMA BİNAY ABACI – VETERİNER HEKİM
  • GAZİANTEP 2 YUSUF GÖREN – MUHASEBE
  • GAZİANTEP 3 SİNAN BÜYÜKHATİPOĞLU – İNŞAAT MÜHENDİSİ
  • GAZİANTEP 4 AYŞE BAKIŞGAN – EV HANIMI
  • GAZİANTEP 5 CUMA DAL – EMEKLİ
  • GAZİANTEP 6 MUSTAFA GÖKÇAYIR – ELEKTRİK MÜHENDİSİ
  • GAZİANTEP 7 HÜSEYİN KOZAN – TERZİ
  • GAZİANTEP 8 MUSTAFA ASEFLER – EMEKLİ
  • GAZİANTEP 9 IŞIKGÜN AKFIRAT – FELSEFECİ
  • GAZİANTEP 10 OĞUZ POLATBİLEK – GAZETECİ
  • GAZİANTEP 11 İLKNUR YILDIRIM – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • GAZİANTEP 12 ADNAN ÇELİK – İŞLETMECİ
  • GAZİANTEP 13 ŞABAN CAN GİRGİN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • GAZİANTEP 14 KUBİLAY ÇELİK – YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİ

GİRESUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • GİRESUN 1 HÜSEYİN ÖZGÜREL – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • GİRESUN 2 AYŞE ÇOBANOĞLU – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • GİRESUN 3 AHMET GÜRSOY KAYAALP – KIRTASİYECİ
  • GİRESUN 4 İZZET ANIL IŞIK – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • GÜMÜŞHANE 1 MUSTAFA ERDOĞAN – EMEKLİ POLİS
  • GÜMÜŞHANE 2 EBRU GÜL MÜEZZİNOĞLU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

HAKKARİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • HAKKARİ 1 BİLAL GÜRBÜZ – ÇALIŞMA EKONOMİSTİ
  • HAKKARİ 2 NİHAL GÜNDOĞAN – AVUKAT
  • HAKKARİ 3 CEMRE NİLSU ÇATAKOĞLU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

HATAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • HATAY 1 ZERRİN ÖZTÜRK – AVUKAT
  • HATAY 2 SADIK KARAKAŞ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • HATAY 3 ALİ ERDEM KÖZ – GAZETECİ
  • HATAY 4 ALİ BAŞKUT – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • HATAY 5 GÖNÜL GÖKKAN KURTUL – ESNAF
  • HATAY 6 ALİKAN UÇAR – GAZETECİ
  • HATAY 7 BEŞİR BAYSOY – ESNAF
  • HATAY 8 MUSTAFA BEBEK – İŞÇİ
  • HATAY 9 ŞEBNEM DİLŞEN – SOSYOLOG
  • HATAY 10 İSMAİL HIFZI COŞKUNER – EMEKLİ
  • HATAY 11 İLHAN DİLŞEN – EMEKLİ ASTSUBAY

VATAN PARTİSİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ISPARTA 1 MELAHAT KÖSE – SPORCU
  • ISPARTA 2 NECMİ ALKAN – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • ISPARTA 3 TURAN CANITEZ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • ISPARTA 4 MUSA YEŞİLTAŞ – ESNAF

VATAN PARTİSİ MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • MERSİN 1 ALİ RIZA TAŞDELEN – SOSYOLOG
  • MERSİN 2 SUZAN FALCIOĞLU – EMEKLİ MEMUR
  • MERSİN 3 FIRAT ARKALI – SANAT TARİHÇİSİ
  • MERSİN 4 ERCÜMENT ÇAMLI – SANAT YÖNETMENİ
  • MERSİN 5 TÜLAY ETİLER – TURİZMCİ
  • MERSİN 6 MUSTAFA CENGİZ YILMAZ – EMEKLİ LİMAN İŞÇİSİ
  • MERSİN 7 İLKNUR KALAN – AVUKAT
  • MERSİN 8 YALÇIN ÖKTEM – HAZİNE VE KAMBİYO UZMANI
  • MERSİN 9 ALİ KALAN – AVUKAT
  • MERSİN 10 ALİ GÜLLÜ – EMEKLİ LİMAN İŞÇİSİ
  • MERSİN 11 CAN CENGİZ – MAKİNE TEKNİKERİ
  • MERSİN 12 ALİ OSMAN İNCE – İŞÇİ
  • MERSİN 13 DOĞAN BÜYÜKŞAHİN – EMEKLİ İŞÇİ

VATAN PARTİSİ İSTANBUL 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • İSTANBUL-1 1 DOĞU PERİNÇEK – KAMU HUKUKU DOKTORU
  • İSTANBUL-1 2 ADNAN ÇINAR – İŞ İNSANI
  • İSTANBUL-1 3 RAHMİ DAĞBAY – İŞ İNSANI
  • İSTANBUL-1 4 VEFA TÜRKSEVER – İŞ İNSANI
  • İSTANBUL-1 5 HAKAN TOPKURULU – EKONOMİST
  • İSTANBUL-1 6 CEM DİKMEN – SİYASET BİLİMCİ
  • İSTANBUL-1 7 FADİME BİLGİÇ – SOSYAL MEDYA DANIŞMANI
  • İSTANBUL-1 8 ESER DEMİRCİ – İŞ İNSANI
  • İSTANBUL-1 9 ELİF ESKİN – AVUKAT
  • İSTANBUL-1 10 AYŞE AKTOK – KİMYA MÜHENDİSİ
  • İSTANBUL-1 11 FATOŞ GÜDEN – SERBEST MESLEK
  • İSTANBUL-1 12 MELİH HÜSNÜ YILMAZ – EMEKLİ SENDİKACI
  • İSTANBUL-1 13 IRMAK İPEK ALTIN – OYUNCU
  • İSTANBUL-1 14 BEYHAN KORKMAN – GAZETECİ
  • İSTANBUL-1 15 FERHAT ZORER – ARMATÖR
  • İSTANBUL-1 16 MERT EYMEN KAYAALP – TERCÜME BÜROSU SAHİBİ
  • İSTANBUL-1 17 GÜL ÖYKÜ YILMAZ ÖZKAN – AVUKAT
  • İSTANBUL-1 18 BEHLÜL SÜPHAN TOKER – KAFE İŞLETMECİSİ
  • İSTANBUL-1 19 ERAY SEL – OYUNCU
  • İSTANBUL-1 20 UĞUR ÇETİNKAYA – MAKİNE ÜRETİCİSİ
  • İSTANBUL-1 21 NURAY KAYA SOLMAZ – İKTİSATÇI
  • İSTANBUL-1 22 ŞÜKRAN ULUSOY – KUAFÖR
  • İSTANBUL-1 23 CEMAL IŞIK – TEKNİKER
  • İSTANBUL-1 24 SERCAN DURMUŞ – MİMAR
  • İSTANBUL-1 25 YİĞİT ÇINAR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İSTANBUL-1 26 TÜZİN TÜFEKÇİ – EMEKLİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ DİREKTÖRÜ
  • İSTANBUL-1 27 SONGÜL ÇAĞLAR – BELEDİYE ÇALIŞANI
  • İSTANBUL-1 28 HAKAN EKİZ – EMEKLİ DENİZ YARBAY
  • İSTANBUL-1 29 ETEM KIRCA – MALZEME VE METALURJİ MÜHENDİSİ
  • İSTANBUL-1 30 PERİHAN TEKİN – EMEKLİ BANKACI
  • İSTANBUL-1 31 HİMMET KIRIK – İŞÇİ
  • İSTANBUL-1 32 UFUK ÖZGEN – EMEKLİ BANKACI
  • İSTANBUL-1 33 FUAT YILDIZ – İŞ İNSANI
  • İSTANBUL-1 34 EBDA OKUTUR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İSTANBUL-1 35 YAKUP BÜRAY YILMAZ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ İSTANBUL 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • İSTANBUL-2 1 ETHEM SANCAK – İŞ İNSANI
  • İSTANBUL-2 2 HACER ŞULE PERİNÇEK – GAZETECİ
  • İSTANBUL-2 3 BANU NOYAN – ORGANİZATÖR
  • İSTANBUL-2 4 ERKAN ÖNSEL – ECZACI
  • İSTANBUL-2 5 MEHMET MOLDİBİ – SARRAF
  • İSTANBUL-2 6 GÖKAY ATİLLA BOSTAN – EMEKLİ BÜROKRAT
  • İSTANBUL-2 7 CEMAL AKYILDIZ – MALİ MÜŞAVİR
  • İSTANBUL-2 8 BARIŞ DEMİRALAY – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İSTANBUL-2 9 YADİGAR ÖZEN – VAKIF YÖNETİCİSİ
  • İSTANBUL-2 10 AHMET GÖKTAŞ – SİGORTACI
  • İSTANBUL-2 11 İBRAHİM OKAN ÖZKAN – SİYASET BİLİMCİ
  • İSTANBUL-2 12 ATİLLA HAKAN GANİMGİL – İŞ İNSANI
  • İSTANBUL-2 13 BORA ÇELİK – HOLDİNG YÖNETİCİSİ
  • İSTANBUL-2 14 DUYGU KARABULUT – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İSTANBUL-2 15 MUHAMMET ATMACA – ESNAF
  • İSTANBUL-2 16 SAİM MEHMET SUBAŞI – FİNANS UZMANI
  • İSTANBUL-2 17 ALİ ULUSOY – SANATÇI
  • İSTANBUL-2 18 SAADETTİN BÜYÜKALP – MÜHENDİS
  • İSTANBUL-2 19 İZZETTİN ÖZGİBAR – EMEKLİ EMNİYET MÜDÜRÜ
  • İSTANBUL-2 20 EMİNE SAĞLAM AKFIRAT – GAZETECİ
  • İSTANBUL-2 21 NEJLA UÇAK – ŞİRKET ÇALIŞANI
  • İSTANBUL-2 22 GÖKALP ERBAŞ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İSTANBUL-2 23 MURAT GÜNEŞ – GAZETECİ
  • İSTANBUL-2 24 AYHAN İLHAN – REKLAMCI
  • İSTANBUL-2 25 HASRET AYKUT – YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİ
  • İSTANBUL-2 26 KAAN YİĞİT – YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİ
  • İSTANBUL-2 27 CANSU ÇİRCİ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ İSTANBUL 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • İSTANBUL-3 1 EMİN SELİM AKGÜL – İŞ İNSANI
  • İSTANBUL-3 2 BARBAROS BAHÇELİOĞLU – DİŞ HEKİMİ
  • İSTANBUL-3 3 MUSTAFA İLKER YÜCEL – GAZETECİ
  • İSTANBUL-3 4 HÜRMÜZ GÜLNUR BAYBURT – BALE EĞİTMENİ
  • İSTANBUL-3 5 GÜNEŞ BATUM – MİMAR
  • İSTANBUL-3 6 EROL ALTACA – EĞİTİMCİ
  • İSTANBUL-3 7 GÜLŞEN ŞEN KORKMAN – TURİZMCİ
  • İSTANBUL-3 8 OKTAY EKMEN – ESNAF
  • İSTANBUL-3 9 ZEYNEP ÇAKMAK – EV HANIMI
  • İSTANBUL-3 10 MEHMET KÜRŞAT BOZKURT – ACİL TIP DOKTORU
  • İSTANBUL-3 11 İSA ALTUN – GAZETECİ YAZAR
  • İSTANBUL-3 12 AYHANIM KUZUGÜDENLİOĞLU – BALE EĞİTMENİ
  • İSTANBUL-3 13 İSRAFİL ALTUN – AVUKAT
  • İSTANBUL-3 14 İBRAHİM SEVİLMİŞ – APARTMAN GÖREVLİSİ
  • İSTANBUL-3 15 İBRAHİM ETHEM ERÇİN – İŞLETMECİ
  • İSTANBUL-3 16 ARİF DOĞAN – İŞÇİ
  • İSTANBUL-3 17 İBRAHİM BENLİ – İŞ İNSANI
  • İSTANBUL-3 18 MURAT KATLANÇ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İSTANBUL-3 19 YAĞIZHAN ONAT – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İSTANBUL-3 20 VİLDAN KANBUR – EMEKLİ
  • İSTANBUL-3 21 ŞEVKİ TERZİOĞLU – İŞÇİ
  • İSTANBUL-3 22 MELİKE GÜLER KADAN – GAZETECİ
  • İSTANBUL-3 23 ZAFER ALPUĞAN – GAZETECİ
  • İSTANBUL-3 24 RAMAZAN EMRE OFLAZ – FELSEFECİ
  • İSTANBUL-3 25 BARIŞ DİKMEN – ÇALIŞMA EKONOMİSTİ
  • İSTANBUL-3 26 NURSEL IŞIKSOY – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • İSTANBUL-3 27 BARAN ŞİMŞEK – İŞÇİ
  • İSTANBUL-3 28 SERDAR ABATAY – SAHAF
  • İSTANBUL-3 29 İBRAHİM SERHAT ÖZBAŞ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İSTANBUL-3 30 İBRAHİM ERDOĞAN – AVUKAT
  • İSTANBUL-3 31 RASİME CEREN AKSU – GAZETECİ
  • İSTANBUL-3 32 LATİF AYDIN – İŞÇİ
  • İSTANBUL-3 33 ZUHAL ASLAN – EMEKLİ
  • İSTANBUL-3 34 ANIL HANÇERLİ – GAZETECİ
  • İSTANBUL-3 35 ELİF BEYZA TEKİN – TARİHÇİ
  • İSTANBUL-3 36 KIYMET YILDARI – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ İZMİR 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • İZMİR-1 1 ÇAĞDAŞ CENGİZ – ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI
  • İZMİR-1 2 HÜSEYİN TUGAY ŞEN – İŞ İNSANI
  • İZMİR-1 3 İHSAN SEFA – EMEKLİ HAVA KURMAY ALBAY
  • İZMİR-1 4 TUNCAY SARIHAN – ESNAF
  • İZMİR-1 5 SEBAHAT KILIÇ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • İZMİR-1 6 BÜLENT KARAGÖZ – AVUKAT
  • İZMİR-1 7 ASİL KOCAÇINAR – AVUKAT
  • İZMİR-1 8 ELFİDE NUR ATALAY – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İZMİR-1 9 AYŞE GÜL BATIGÜN – KİMYA MÜHENDİSİ
  • İZMİR-1 10 ARMAĞAN GÖRENEL – BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
  • İZMİR-1 11 ABDULLAH KARŞILAYAN – ELEKTİRİK TEKNİSYENİ
  • İZMİR-1 12 FÜSÜN İKİKARDEŞ – GAZETECİ
  • İZMİR-1 13 ALİ ÖZGÜR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İZMİR-1 14 İNCİLAY ESEN – PEDAGOG

VATAN PARTİSİ İZMİR 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • İZMİR-2 1 NURİYE KADAN – AVUKAT
  • İZMİR-2 2 SERHAN BOLLUK – TIP DOKTORU
  • İZMİR-2 3 MELTEM AYVALI – ECZACI
  • İZMİR-2 4 NİLAY ÖZÇETİN – ECZACI
  • İZMİR-2 5 HÜSEYİN CEM ZEREN – SPOR YAZARI
  • İZMİR-2 6 LEVENT ÖZCİĞER – ELEKTİRİK TEKNİSYENİ
  • İZMİR-2 7 SAMET KUNT – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İZMİR-2 8 HASAN ATİLLA TÜRKÖZ – MAKİNE MÜHENDİSİ
  • İZMİR-2 9 MESUT ÇALIŞKAN – KİMYAGER
  • İZMİR-2 10 BAİTTİN ERBEY – İŞÇİ
  • İZMİR-2 11 NURTEN KURNAZ – EMLAKÇI
  • İZMİR-2 12 BETÜL KAYA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İZMİR-2 13 MUSTAFA KARAÇAY – TIP TEKNİSYENİ
  • İZMİR-2 14 MEHMET İZGİ – MAKİNE TEKNİSYENİ

VATAN PARTİSİ KARS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KARS 1 ATA PELVANOĞLU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • KARS 2 SEMRA KALKAN – İŞÇİ
  • KARS 3 KAYRA ÇANAKÇI – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KASTAMONU 1 İSMAİL GÖK – NAKLİYECİ
  • KASTAMONU 2 MUSTAFA DOĞAN – ÇİFTÇİ
  • KASTAMONU 3 BÜNYAMİN GÜLCAN – EĞİTİMCİ

VATAN PARTİSİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KAYSERİ 1 EYÜP SALAHATTİN KARAKAŞ – DOKTOR
  • KAYSERİ 2 GÜRKAN DEMİR – GAZETECİ
  • KAYSERİ 3 ASIM BULUR – TURİZMCİ
  • KAYSERİ 4 HACI BEKİR ÖZKARCI – İŞÇİ
  • KAYSERİ 5 ERDOĞAN DEMİR – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • KAYSERİ 6 ALİ DADI – DEKORASYONCU
  • KAYSERİ 7 İBRAHİM KANİ – MADEN MÜHENDİSİ
  • KAYSERİ 8 ASİYE IŞIK – EV HANIMI
  • KAYSERİ 9 HASAN BEKER – MÜTEAHHİT
  • KAYSERİ 10 GÜZİDE KÜLAH – EV HANIMI

VATAN PARTİSİ KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KIRKLARELİ 1 ŞEBNEM ÇAKIR – MALİ MÜŞAVİR
  • KIRKLARELİ 2 SELDA KILIÇ – KOZMETİK UZMANI
  • KIRKLARELİ 3 HÜSEYİN ŞAHİN – ZİRAAT MÜHENDİSİ

VATAN PARTİSİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KIRŞEHİR 1 VOLKAN KILIÇASLAN – YAZILIMCI
  • KIRŞEHİR 2 İLKER ÖZKAMALI – EĞİTİMCİ

VATAN PARTİSİ KOCAELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KOCAELİ 1 YALÇIN ARSLAN – GAZETECİ
  • KOCAELİ 2 SALİH VEDAT OLGUNTÜRK – PETROL MÜHENDİSİ
  • KOCAELİ 3 SULTAN CERİT – EMEKLİ
  • KOCAELİ 4 ŞÜKRAN ETİLER – EMEKLİ
  • KOCAELİ 5 AYŞEN TANRIKULU – EV HANIMI
  • KOCAELİ 6 LEYLA BÜYÜK – ÇİFTÇİ
  • KOCAELİ 7 İSMAİL NAZMİ DAMARLI – TERZİ
  • KOCAELİ 8 YAŞAR YALÇINKAYA – EMEKLİ
  • KOCAELİ 9 ORHAN KADIOĞLU – EMEKLİ MİMAR
  • KOCAELİ 10 EROL BALABAN – ÇİFTÇİ
  • KOCAELİ 11 NURAN AYDOĞAN – EMEKLİ USTABAŞI
  • KOCAELİ 12 KEMAL BAYRAKTAR – TERZİ
  • KOCAELİ 13 ORÇUN CEYLANDAĞ – SAHAF
  • KOCAELİ 14 EZGİ KARDELEN TURAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ KONYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KONYA 1 KAZIM KOÇER – EMEKLİ MEMUR
  • KONYA 2 EYLEM GÖKSU YILDIRIM – ÇOCUK GELİŞİMCİ
  • KONYA 3 HALİS LEVENT BAŞEĞMEZ – EMEKLİ İŞÇİ
  • KONYA 4 FATMA GÖZDENUR MERCAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • KONYA 5 ALİ USLU – ÇİFTÇİ
  • KONYA 6 FAHRETTİN KÜÇÜK – EMEKLİ MEMUR
  • KONYA 7 MUSTAFA ÇİĞDEM – İŞÇİ
  • KONYA 8 MEHMET ALİ ÖZTÜRK – EMEKLİ MEMUR
  • KONYA 9 NEFİSE NİLGÜN BİTLİSLİ – EMEKLİ MEMUR
  • KONYA 10 MUHAMMED KOZ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • KONYA 11 GÜRCAN GÜRSOY – ÇİFTÇİ
  • KONYA 12 HALİL ULUDAĞ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • KONYA 13 ZEYNEP KOYUNCU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • KONYA 14 MÜNİRE TOMANA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • KONYA 15 MEVLÜDE DİNÇBUDAK – EMEKLİ MEMUR

VATAN PARTİSİ KÜTAHYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KÜTAHYA 1 İBRAHİM KAYA – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • KÜTAHYA 2 ALİ EKBER ALTINKAYA – SERBEST MESLEK
  • KÜTAHYA 3 İBRAHİM KASAPOĞLU – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • KÜTAHYA 4 ABDULLAH ÖZOĞLU – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • KÜTAHYA 5 SERACETTİN KARAOĞLU – EMEKLİ ŞEHİR UZAMANI

VATAN PARTİSİ MALATYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • MALATYA 1 MEHMET ÜMİT ŞUVAK – İŞ İNSANI
  • MALATYA 2 ADNAN TÜRKKAN – TELEVİZYONCU
  • MALATYA 3 FATİH BUDAK – ESNAF
  • MALATYA 4 İBRAHİM GÜÇLÜ – ÇİFTÇİ
  • MALATYA 5 MELEK DOĞAN – İŞÇİ
  • MALATYA 6 CEBRAİL ÜMİTLİ – İŞLETME MÜDÜRÜ

VATAN PARTİSİ MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • MANİSA 1 MUSTAFA DABAN – VETERİNER HEKİM
  • MANİSA 2 ONUR ÖZCAN – SERBEST MESLEK
  • MANİSA 3 GÖKNUR KILIÇ – SERBEST MESLEK
  • MANİSA 4 İSHAK AYKAÇ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • MANİSA 5 MUSTAFA PALATIR – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • MANİSA 6 RAMAZAN ÇALIŞKAN – EMEKLİ
  • MANİSA 7 ZÜMBÜL ALMIŞLAR – EV HANIMI
  • MANİSA 8 MUSTAFA USLU – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • MANİSA 9 BAŞAK AKÇAKIN – ÇALIŞMA EKONOMİSTİ
  • MANİSA 10 ALİ ARDIÇ – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KAHRAMANMARAŞ 1 OSMAN YILMAZ – SİSTEM ANALİZ UZMANI
  • KAHRAMANMARAŞ 2 MEHMET GÜRBOSTAN – EMEKLİ
  • KAHRAMANMARAŞ 3 EKREM YURDUSEV – DIŞ TİCARET
  • KAHRAMANMARAŞ 4 FATMA YARAŞIR – SERBEST MESLEK
  • KAHRAMANMARAŞ 5 MUSTAFA ORMAN SARITAŞ – ESNAF
  • KAHRAMANMARAŞ 6 YUNUS EMRE ÖZGÜN – SANAT TARİHÇİSİ
  • KAHRAMANMARAŞ 7 HÜSEYİN MARANGOZ – TOPOGRAF
  • KAHRAMANMARAŞ 8 AHMET KURT – BESİCİ

VATAN PARTİSİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • MARDİN 1 HÜSAMETTİN IŞIK – SERBEST MESLEK
  • MARDİN 2 MEHMET BOZAN – ÇİFTÇİ
  • MARDİN 3 MEHMET ALİ ÖZTÜRK – ÇİFTÇİ
  • MARDİN 4 ÜMİT KESKİN – ESNAF
  • MARDİN 5 KADRİ SIĞINÇ – ÇİFTÇİ
  • MARDİN 6 VEDAT TOKAY – NAKLİYECİ

VATAN PARTİSİ MUĞLA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • MUĞLA 1 EMRE AYKIN – AVUKAT
  • MUĞLA 2 SELÇUK SELVİ – İŞLETMECİ
  • MUĞLA 3 ELİF ÇETİN İŞLEK – BELEDİYE PERSONELİ
  • MUĞLA 4 MEHMET ŞEVKET ÖZTÜRK – AVUKAT
  • MUĞLA 5 İLYAS YILMAZ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • MUĞLA 6 AYFER ÖZARSLAN KARA – EMEKLİ HEMŞİRE
  • MUĞLA 7 MEHMET ÖZER – ÖN MUHASEBE

VATAN PARTİSİ MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • MUŞ 1 HAKAN SÜZGEÇ – MAKİNA TEKNİSYENİ
  • MUŞ 2 ENVER GÖRMEZ – ESNAF
  • MUŞ 3 YUSUF BİNGÖL – EMEKLİ MEMUR

VATAN PARTİSİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • NEVŞEHİR 1 CENK TÜMER ÖZDEMİR – ZİRAAT MÜHENDİSİ
  • NEVŞEHİR 2 TAMER TARTAR – ESNAF
  • NEVŞEHİR 3 ELİF MURŞİL – SERBEST

VATAN PARTİSİ NİĞDE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • NİĞDE 1 ŞEMAİL KAHRAMAN – AVUKAT
  • NİĞDE 2 SÜLEYMAN YÜRÜK – ESNAF
  • NİĞDE 3 HASAN AKŞEN – MALİ MÜŞAVİR

VATAN PARTİSİ ORDU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ORDU 1 OSMAN ERDAŞ – ESNAF
  • ORDU 2 SEDAT KUTLU – SERBEST MESLEK
  • ORDU 3 ŞADİ GENÇ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • ORDU 4 İSMAİL KÜÇÜKKARAHAN – GAYRİMENKUL DANIŞMANI
  • ORDU 5 KEMAL SÜMBÜL – ELEKTRİK MÜHENDİSİ
  • ORDU 6 TEMEL NÜCUMİ YILMAZ – ORMAN MÜHENDİSİ

VATAN PARTİSİ RİZE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • RİZE 1 SALİH ÖKSÜZ – LOJİSTİK UZMANI
  • RİZE 2 ERDOĞAN BAKOĞLU – EMEKLİ
  • RİZE 3 KASIM YÜCEL BABUÇÇUOĞLU – İKTİSAT

VATAN PARTİSİ SAKARYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • SAKARYA 1 BAHTİYAR BODUR – TEKNİSYEN
  • SAKARYA 2 MELİKE TOY – TEKNİK RESSAM
  • SAKARYA 3 AYLİN KUM – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • SAKARYA 4 MELİH ERSÜKMEN – EMEKLİ İŞÇİ
  • SAKARYA 5 MEHMET DİV – EMEKLİ İŞÇİ
  • SAKARYA 6 ALİ AŞKAR – SERBEST MESLEK
  • SAKARYA 7 ŞENOL KORKMAZ – EMEKLİ İŞÇİ
  • SAKARYA 8 ESRA KÖSE – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • SAMSUN 1 HAYDAR ÇOLAK – İMALATÇI
  • SAMSUN 2 LÜTFİ KARA – İŞÇİ
  • SAMSUN 3 AYHAN ÇOLAK – EMEKLİ İŞÇİ
  • SAMSUN 4 ALİ MURAT ENGİN – GAZETECİ
  • SAMSUN 5 MUSTAFA KILIÇ – EMEKLİ İŞÇİ
  • SAMSUN 6 EMEK KAYNAK – İŞÇİ
  • SAMSUN 7 ASLI SEZEN SEZGİN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • SAMSUN 8 İRFAN YİĞİT ŞİMDİ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • SAMSUN 9 EYLÜL YILDIRIM – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ SİİRT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • SİİRT 1 DENİZ BARAN DEMİR – TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
  • SİİRT 2 YILMAZ ŞENER – FİZİK ÖĞRETMENİ
  • SİİRT 3 KEMAL YILDIZ – SERBEST MESLEK

VATAN PARTİSİ SİNOP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • SİNOP 1 ALİ GÜLEP – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • SİNOP 2 HALİL İBRAHİM ARSLANBAŞ – EMEKLİ ÖĞRETMEN

VATAN PARTİSİ SİVAS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • SİVAS 1 METİN ÇEKEN – MÜHENDİS
  • SİVAS 2 ZEYNEL SARPDAĞ – MADEN İŞÇİSİ
  • SİVAS 3 ABBAS ASLANDOĞAN – EMEKLİ İŞÇİ
  • SİVAS 4 CUMHUR AKBULUT – EMEKLİ
  • SİVAS 5 FAHRİ GÖKÇE – ELEKTRİKÇİ

VATAN PARTİSİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • TEKİRDAĞ 1 ERTUĞRUL ORTA – İŞÇİ
  • TEKİRDAĞ 2 MEHMET YALÇIN İÇÖZ – AVUKAT
  • TEKİRDAĞ 3 GÜRKAN TÜRKSOY – ESNAF
  • TEKİRDAĞ 4 FİLİZ İNCİ – EV HANIMI
  • TEKİRDAĞ 5 ÖZKAN İNCİ – ÇİFTÇİ
  • TEKİRDAĞ 6 KEMAL ENGİN – ESNAF
  • TEKİRDAĞ 7 ERKAN KAYA – İŞÇİ
  • TEKİRDAĞ 8 MEHMET GÜVENÇ – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ TOKAT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • TOKAT 1 AYHAN ÇABUK – SANATÇI
  • TOKAT 2 ZEKİ AKSOY – ŞOFÖR
  • TOKAT 3 ABDULLAH SEZGİN – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • TOKAT 4 EBRU NUR DEMİR GENÇER – BANKACI
  • TOKAT 5 ERGÜN ESERYAĞAR – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • TRABZON 1 OSMAN NURİ SARAL – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • TRABZON 2 İSMAİL ÇİL – ÇİFTÇİ
  • TRABZON 3 YILMAZ GÜRSOY – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • TRABZON 4 HARUN BÜLBÜL – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • TRABZON 5 NİHAT SAĞIR – İŞÇİ
  • TRABZON 6 ALİ BAYRAKTAR – ESNAF

VATAN PARTİSİ TUNCELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • TUNCELİ 1 BİRKAN YÜCE – EMLAKÇI

VATAN PARTİSİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ŞANLIURFA 1 MUSTAFA ATACA – ÇİFTÇİ
  • ŞANLIURFA 2 HASAN KONGÜL – ESNAF
  • ŞANLIURFA 3 MEHMET DEMİR – SATIŞ MÜDÜRÜ
  • ŞANLIURFA 4 AYTAÇ TEKİN – GAZETECİ
  • ŞANLIURFA 5 MUAZZEZ BAĞIŞ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ŞANLIURFA 6 ŞEYH MÜSLÜM ŞAHİN ÇULCUOĞLU – TERZİ
  • ŞANLIURFA 7 ÇAĞDAŞ ALAETTİN BABACAN – GAZETECİ
  • ŞANLIURFA 8 SILA KOLTUK – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ŞANLIURFA 9 EMEK KARABULUT – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ŞANLIURFA 10 AHMET SARAL – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ŞANLIURFA 11 MİRZA ÇELİK – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ŞANLIURFA 12 ESİN ÜSKÜPLÜ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ŞANLIURFA 13 SİNEM YILDARI – SATIŞ MÜDÜRÜ
  • ŞANLIURFA 14 NURAN VERDA KASAPOĞLU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ UŞAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • UŞAK 1 HASAN ÖKTEM – İŞÇİ
  • UŞAK 2 KADİR ALTUNKAYA – ESNAF
  • UŞAK 3 BÜLENT GÜRCAN – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ VAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • VAN 1 AKİLE ÇEVİK – ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK UZMANI
  • VAN 2 ADEM BAYRAM – TEKSTİLCİ
  • VAN 3 MEHMET KAAN TÜRKOĞLU – ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI
  • VAN 4 MUHAMMET TEKİN – GAZETECİ
  • VAN 5 HALİL HALİT TOKER – TEKNİK DİREKTÖR
  • VAN 6 MEHMET KOÇ – EMLAKÇI
  • VAN 7 SEYHAN TAŞDEMİR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • VAN 8 HABİP PÜLAT – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ YOZGAT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • YOZGAT 1 HASAN ASLAN NURDOĞDU – SERBEST MESLEK
  • YOZGAT 2 ORHAN NURİ KORKMAZ – ESNAF
  • YOZGAT 3 NURCAN UYAR – HALKLA İLİŞKİLER UZMANI
  • YOZGAT 4 BORA SARIKAYA – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ZONGULDAK 1 SAVAŞ ORUÇ – İKTİSAT
  • ZONGULDAK 2 GÖKHAN YILMAZ – AVUKAT
  • ZONGULDAK 3 HASAN DEMİRKESEN – ESNAF
  • ZONGULDAK 4 MEHMET USLUBAS – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • ZONGULDAK 5 BİRSEN AYAROĞLU – EV HANIMI

VATAN PARTİSİ AKSARAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • AKSARAY 1 MUSTAFA YILMAZ – EMEKLİ
  • AKSARAY 2 ABDULLAH SERT – EMEKLİ İŞÇİ
  • AKSARAY 3 ENES DEMİRKART – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • AKSARAY 4 MEHMET MÜCAHİT AKÇA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ BAYBURT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BAYBURT 1 AYŞİN TATOĞLU – EMEKLİ

VATAN PARTİSİ KARAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KARAMAN 1 HASAN ÖZASLAN – İNŞAAT USTASI
  • KARAMAN 2 ZÜHAL NACAR – MODA TASARIMCI
  • KARAMAN 3 NEJLA MURATOĞLU – EV HANIMI

VATAN PARTİSİ KIRIKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KIRIKKALE 1 SAMİ PEHLİVANLI – AVUKAT
  • KIRIKKALE 2 NEZİH GÜLŞEN – ZİRAAT MÜHENDİSİ
  • KIRIKKALE 3 ZEYNEL KAYA – EMEKLİ İŞÇİ

VATAN PARTİSİ BATMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BATMAN 1 AHMET ASLAN – SAĞLIKÇI
  • BATMAN 2 MELEK GÜVENÇ – EMEKLİ
  • BATMAN 3 OĞUZHAN BALKAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • BATMAN 4 ZEYNEP FULYA BEDER – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • BATMAN 5 METE İRFAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ ŞIRNAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ŞIRNAK 1 İSMAİL KABUL – ESNAF
  • ŞIRNAK 2 MUSTAFA BAYRAK – İŞ İNSANI
  • ŞIRNAK 3 İBRAHİM HALİL YİĞİT – RADYOLOJİ TEKNİKERİ
  • ŞIRNAK 4 ÖZER ÇELİK – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ BARTIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BARTIN 1 ERTAN ÇOLAKOĞLU – ESNAF
  • BARTIN 2 ALİ AYDEMİR – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ ARDAHAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ARDAHAN 1 MUSTAFA ERDOĞAN – EMEKLİ İŞÇİ
  • ARDAHAN 2 İLHAN ÖZTÜRK – EMEKLİ İŞÇİ

VATAN PARTİSİ IĞDIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • IĞDIR 1 UĞUR BIÇAKLIOĞLU – AVUKAT
  • IĞDIR 2 KİBELE SU TAŞCİ – YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ YALOVA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • YALOVA 1 MUSTAFA LÜTFİ BAL – SOSYOLOG
  • YALOVA 2 ŞENEL BİLGİN – EMEKLİ
  • YALOVA 3 MUSTAFA SEVÜK – EMEKLİ ÖĞRETMEN

VATAN PARTİSİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KARABÜK 1 MEHMET PENÇEK – EMEKLİ
  • KARABÜK 2 KAAN ARSLAN – GAZETECİ
  • KARABÜK 3 SEHER YEŞİLDAĞ – ECZACI

VATAN PARTİSİ KİLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KİLİS 1 KUTLAY BEKE – EMEKLİ
  • KİLİS 2 EROL ASLAN – HALKLA İLİŞKİLER

VATAN PARTİSİ OSMANİYE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • OSMANİYE 1 ECDAT GÜVEL – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • OSMANİYE 2 SADULLAH MERT – ÇİFTÇİ
  • OSMANİYE 3 MEHMET NURİ BÖRÜBAN – RESSAM
  • OSMANİYE 4 BAHADIR BERKYEZ – ZİRAAT MÜHENDİSİ

VATAN PARTİSİ DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • DÜZCE 1 FETHİ SÖNMEZ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • DÜZCE 2 SERAP NAZ BAŞAR – EDİTÖR
  • DÜZCE 3 GÖZEN ESMER – GAZETECİ

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
a_layan
Ağlayan

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

X Haber Ajansı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!